Kariéra


Aktuální pracovní nabídky:

               

               

        PŘEROV                

vedoucí prodejny       vedoucí směny

               

        PÍSEK                

vedoucí směny       prodavač - servisní technik

Sehraný tým a stabilní práce – přidejte se k nám!

Seznamte se s hodnotami, kterými se naše společnost v podnikání řídí a přesvědčte se, že kapitálová skupina Martes Sport je tou pravou pro Váš dlouhodobý rozvoj!

AKTIVNÍ NADŠENÍ

Jste aktivní? Trávíte volný čas na atletickém oválu, v posilovně, na kole nebo kolečkových bruslích? Naše smýšlení bude jistě velmi podobné! Každý den se snažíme lidem ukazovat, že sport je obrovským přínosem pro jejich zdraví, pohodu i postavu.

SÍLA TÝMU

Síla je v týmu! Vážíme si dobrých pracovních vztahů, protože se promítají do pracovního nasazení a podporují skvělé nápady. Pokud chcete být součástí mladého, ambiciózního kolektivu, ve kterém se budete cítit skvěle – neváhejte a přihlaste se!

STABILNÍ PRÁCE

Kapitálová skupina Martes Sport působí na trhu již více jak 20 let a může se pochlubit stabilním finančním zázemím a obrovským lidským kapitálem. Díky tomu Vám můžeme nabídnout atraktivní pracovní prostředí a řadu dalších výhod, jako například: stravenkové karty nebo výhodný program zaměstnaneckých nákupů.

AMBICIÓZNÍ CÍLE

Vstupem do společnosti Martes Sport se stanete součástí týmu, který určuje trendy na trhu. Podle London Stock Exchange Group je kapitálová skupina Martes Sport jednou ze společností s nejlepšími vyhlídkami na růst v nadcházejících letech v celé EU. O dynamickém rozvoji společnosti svědčí také řada udělených ocenění jak klienty, tak specialisty.

Ne pouze prací živ je člověk

Když říkáme, že milujeme sport, není to pouze slogan. Věříme v lidi, v jejich vášně a sny a snažíme se je podporovat při dosahování jejich cílů. Poznejte akce, události a závody, které podporujeme a pociťujte u nás radost z pomoci druhým.
Aktuality

Rozvoj je zásadní

Rozvoj je pro nás velmi důležitý. Umožňuje nejen neustále zlepšovat nabídku zákazníkům, ale také poskytovat stále více pracovních míst a kvalitnější podmínky pro práci. Poznejte dynamicky se rozvíjející síť Martes Sport a buďte hrdí, že jste její součástí.
Naše prodejny

Pracujte v týmu lídra trhu!

Kapitálová skupina Martes Sport se skládá ze společností zabývajících se výrobou, distribucí a v neposlední řadě maloobchodním prodejem na trhu ve střední a výhodní Evropě a zaměstnává více jak 3000 osob. Poznejte historii a přesvědčte se, že Vás u nás čeká stabilní budoucnost.
Kapitálová skupina
Pokud se chcete připojit k našemu týmu, ale v tuto chvíli není ve Vaší lokalitě inzerováno žádné volné místo, zašlete prosím životopis na: hr@martes-sport.com a do předmětu napište místo a pracovní pozici, o kterou byste měli zájem. Spojíme se s Vámi.

O nas

Do Kapitálové skupiny Martes Sport patří společnosti zabývající se výrobou, distribucí a maloobchodním prodejem sportovního zboží na trhu střední a východní Evropy, zaměstnávající více než 3000 osob.

Používáním webových stránek souhlasíte s používáním cookies v souladu s aktuálním nastavením prohlížeče.